• Konkurs Ford-BMW Frank-Cars
  • Konkurs Ford-BMW Frank-Cars

Zgłoszenia do 23 września

 

 

Nasi Uczestnicy - PhotoArtMedica 2013-16

oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa oilczwa

m17

 

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy

 

W tym roku otwieramy 5-tą edycję Międzynarodowego Salonu Fotografii Artystycznej Lekarzy PhotoArtMedica 2017. Jako organizatora – Okręgową Izbę Lekarską w Częstochowie - cieszy nas fakt, iż z każdym rokiem rośnie społeczność entuzjastów fotografii w środowisku medycznym i coraz więcej Koleżanek i Kolegów chce się dzielić swoimi foto-emocjami. W dotychczasowych czterech Salonach wzięło udział 215 Uczestników z 23 krajów świata – z Australii, Austrii, Brazylii, Czech, Iranu, Irlandii, Izraela, Kanady, Litwy, Niemiec, Palestyny, Polski, Rosji, Rumunii, Szwajcarii, Szwecji, Tajlandii, Tajwanu, Ukrainy, USA, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch. Oczekujemy, że to grono będzie powiększało się z każdą edycją Salonu PhotoArtMedica.
Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest obok tematu wolnego – natura. W otaczającej  i coraz bardziej przytłaczającej nas cywilizacji świat zdaje się zapominać o niej. Dlatego też ważnym jest aby coraz bardziej zwracać uwagę na naturę – na jej piękno, jej znaczenie, stające przed nią zagrożenia. I zapewne to jest też droga do zrozumienia świata – wedle słów Alberta Einsteina: „Wejrzyj głębiej w naturę a wszystko będziesz rozumiał lepiej”. Również poprzez obiektyw aparatu fotograficznego.
Zapraszamy Was do dzielenia się swoimi foto-inspiracjami jakie daje nam trwająca wokół nas natura.

 


Dr n. med. Krzysztof Muskalski, AFIAP, AFRP, ZPAF 

Przewodniczący Salonu PhotoArtMedica

 

 

 

 

 

 

 

oilczwa nilmuzeuminterolympusford besculapfotokurierbzwbk

 katalog2016